Gera sankryža sprendimams

Gera sankryža sprendimams

Netoli mano namų radome tikrą Hermio sankryžą. Kai ten padarai pirkimo/pardavimo sprendimą – jis visada yra puikus. Ir joje dar, skirtingai nuo kitų, bluetooth ausinės niekada nepameta signalo trumpam.

Pirmą kartą jos gerumą patyrėme, kada ėjom su mažutėm pro ją namo ir vaikai sustojo. Vienas sako – pavargau, einam namo, kitas pasako – pavargau, einam į parduotuvę. Labai dvyniška akimirka. O man reikia nuspręsti.

Žiūriu.
Sankryžoje kažkada stovėjo snorbūdė. Ją nugriovė. Jos vietoje gražiai perklojo plyteles. Plytelės tokios gražios, tokio naujos, tokios lygios. Plytelės man pakužda kurio vaiko klausyti. Sakau, ok, einam į parduotuvę, prie progos nusipirksime vieną brangų dalyką, ar taip ar taip visos pavargusios.

Užeinam. Atsivėsinam kondyškių gausa. Abu vaikai laimingi.
Perkam dalyką ir – o-lia-lia, tapau kažkokiu jų platininiu pirkėjumi, tai gaunu ryškią nuolaidą. Klausiu kaip čia taip. Pardavėja parodo į mano mažutes ir leidžia suprasti, kad jie patys dėlioja tuos medalius, nu ir jiems laaabai patinka, kad mažutės užėjusios ten iš karto pasako ČIA GERIAUSIA PARDUOTUVĖ. Nesakiau, kad jos taip beveik visose sako.

Bet vaikams sakau, omg, liko va kiek pinigų, einam išleisim – nusipirksim kokią nesąmonę✨. Perkam gigantišką rinkinį vonios burbulų. Visokių spalvų. Įmeti į vonią – jie padaro šnypštuką ir vonia spalvota, skaniai kvepia. Pardavėja dvejoja parduoti, įspėja, ką perkame, kad nu čia gal dovanai nebent TOKĮ rinkinį, o mes visos NEEEEEE MUMS. Duokš duokš.

Ir taa, o-lia-lia, pasirodo čia kažkokie atsilikę Kalėdiniai rinkiniai (be jokių nuorodų į pačias Kalėdas įpakavimuose), tai 50% jiems nuolaida.

Mums vėl liko pinigų! Vaikai jau krizena. Sako, einam tada žaislų. Nu, ok, einam žaislų.

Nueinam žaislų.

Išsiprenka žaislus. O ten pasirodo – priešmokyklinė akcija-atrakcija, ką jos išsirinko, tai 2 už 1 kainą!

Vėl liko pinigų.

Jau juokas ima, sakau einam, juos SuValGySiM. Nueinam į piceriją šalia. Nu imsim picą su visais grybais ir visom dešrom ir visom kokakolom, bet mažą, nes vdidelei pinigų nebeužteks. Vaikai sako, ne, mama, užteks, TURI užtekti. Sakau, nu neužteks, skaičiuojame kartu. Pardavėjas sako – užteks, čia pas mus pirmadieniais normalios picos už mažų kainas.

Suvalgom. Sėdim, žiūrim viena į kitą pilnais pilvais, apsikabinusios pirkinius ir taip geeeera. Taip dosnu iš likimo. Mes čia visai neseniai svarstėm gal tiesiog namo eiti, būčiau patį pirmąjį pirkinį internetuose pirkusi. O dabar ir jis, ir žaislai, ir vonios burbulai, ir riebalai su cukrumi ir kofeinu.

Šiandien turėjom sprendimą kur prekintis tikrajai rugsėjo pirmajai visus plastelinus, pieštukus, spalvotus kartoniukus ir kitokias būtinas akademines šmutkes. Tiek variantų. Tiek pasirinkimų. Kiekviena parduotuvė viena už kitą geresnė, patrauklesnė. Sankryža mus nuvedė. Eidama galvojau – o, kad būtų man maudymosi kostiumėlis naujas.

Parduotuvėje tik vienas likęs. Kaip tik toks, kokį pirkčiau, kaip tik toks, koks mano dydis. 7 eurai, jau nevilties kaina, išneškit iš lentynos.

Tai nuvarėm visi į vandens bamsę po to :V Pirkom bilietus vienam laikui, prabuvom ilgiau, bet nurašė mums perviršį ir susimokėti už jį išeinant neleido, pasišakoti nesigavo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.