Pagal
Month: 2022 rugsėjo

“Get smart with money”

“Get smart with money”

Netflixe dabar yra labai šaunus dokumentinis filmas kaip padėti gyti sau panaudojus pinigus. 3 žmonės ir viena pora galvoja, kad turi problemų su pinigais. Jiems visiems padeda profesionalūs pinigų terapeutai. Mėlynplaukė menininkė serga depresija – jai labai reiktų terapijos, bet ji dirba per du fizinius darbus, ji neturi jėgų. Terapeutas gudriai aktyvina jos elgesį apgaudamas, kad dėl pinigų, bet dėp gautos užduoties ji ima daugiau būti lauke, matyti gyvūnus, žmonių šypsenas ne už tai, kad atnešė alaus. Greitai ji atsigauna….

Daugiau Daugiau

Alan W. Watts “Nesaugaus gyvenimo išmintis” knygos apžvalga

Alan W. Watts “Nesaugaus gyvenimo išmintis” knygos apžvalga

Pirma įtikėti Dievą, paskui imti ieškoti Viešpaties, kuriuo jau esi įtikėjęs, – tai paprasčiausiai bandyti patvirtinti išankstinę savo nuostatą. 122 psl Kaip knygą gavau? Nusipirkau Sostinės dienose. Čia tokia Vilniaus mugė, kuri būna kiekvieną rudenį. Pavasarį būna Kaziukas, o rudenį tiesiog mugė. Atrodo vilniečiams būtina bent du sykius per metus išeiti į lauką. Man Sostinės dienos patinka labiau, nei Kaziukas, nes mažiau pretenzijų. Dabar mugėse Katedros aikštėje būna leidyklų ir kelių knygynų palapinių miestelis – gaunasi vėpsoti į knygas ir…

Daugiau Daugiau

Kaip aš gavau tikrą brangakmenį

Kaip aš gavau tikrą brangakmenį

Šiandien man nutiko naujas dalykas. Skusdama bulves vieną apčiuopiau esant sunkiai ir šaltai. Jau įtariau kas tai galėtų būti, bet, dėl visa ko, pastuksenau peiliuko ašmenimi ir, išgirdusi cakcėjimą, įsitikinau galutinai. Nuploviau, nusausinau, ir gavau akmenį, kuris apsimetė bulve. Lietuviška bulve! Padėsiu jį į kokio augalo vazoną. Kai nebuvau išsigydžius dismenorėjos niekada neturėjau jėgų skusti bulvėm. Rankos pavargdavo ir imdavo traukti pirštus. Nuo sėdėjimo pasilenkus svaigdavo galva. Tik vėliau sužinojau, kad dėl mano dismenorėjos tikrosios priežasties duodamas sumažintas darbingumo lygis….

Daugiau Daugiau